header image

Tęsiamas Europos Sąjungos Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas Nr. LLI-288

Įgyvendindamas Europos Sąjungos Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. LLI-288 „Policijos kinologų pajėgumų stiprinimas siekiant viešojo saugumo didinimo Latvijos ir Lietuvos pasienio teritorijose“ ir siekdamas policijos kinologus aprūpinti reikalingomis transporto priemonėmis, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras įsigijo tris reaguoti skirtus automobilius Volkswagen Caddy, pritaikytus tarnybiniams šunims vežti. Šie automobiliai perduoti eksploatuoti Panevėžio, Utenos ir Telšių vyriausiesiems policijos komisariatams. Įgyvendindamas minėtą projektą, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras taip pat įsigijo vieną  specializuotą automobilį (mikroautobusą) Volkswagen Transporter, pritaikytą tarnybiniams šunims vežti. Šis automobilis mokymo tikslais bus eksploatuojamas Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdyboje.

Vieno automobilio Volkswagen Caddy su įranga kaina – 25 982  Eur. Automobilio Volkswagen Transporter su įranga kaina – 42 658,55 Eur.

Nurodyti automobiliai bus naudojami stiprinant policijos kinologų pajėgumus užtikrinant visuomenės saugumą Latvijos ir Lietuvos pasienio teritorijose, taip pat vykdant mokymus ir taip stiprinant darbuotojų kompetenciją ir gebėjimus.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-16