header image

Projekto Nr. ENI-LLB-2-265 atidarymo renginys

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras įgyvendina 2014–2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. ENI-LLB-2-265 „Naujosios kriminalistinės technologijos įvykio vietos tyrimams ir viešajam saugumui užtikrinti“.

Projekto įgyvendinimo metu įsigyjant ir įdiegiant naujas, inovatyvias technologijas (3D skenerius, bepiločius orlaivius ir specializuotas transporto priemones) ir apmokant darbuotojus dirbti su jomis bus pagerinti policijos gebėjimai tiriant sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, neteisėtos migracijos, prekybos žmonėmis, neteisėto ginklų, sprogmenų perdavimo per sieną, didelio masto geležinkelio, krovininio transporto katastrofų, stichinių nelaimių ar katastrofų įvykio vietas Lietuvos pasienio regionuose (Vilniaus, Kauno, Utenos, Alytaus, Panevėžio apskrityse).

Birželio 26 dieną įvyko nuotolinis projekto atidarymo renginys. Šiame renginyje su projekto partneriais iš Baltarusijos Respublikos valstybinio teismo ekspertizių komiteto buvo aptartos projekto įgyvendinimo gairės.
Renginio dalyviai padėkojo Jungtinio techninio sekretoriato darbuotojams už pagalbą rengiant projekto paraišką ir už praktinę pagalbą įgyvendinant projektą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-18