Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro užsakovų apklausa

Data

2021 11 24

Įvertinimas
0
IMG_8140X2.jpg

Baigiasi nelengvi, organizacinių ir kitokių iššūkių šalies teisėsaugos įstaigoms atnešę 2021  metai. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras organizuoja savo užsakovų apklausą, siekdamas gauti grįžtamąjį ryšį ir išsiaiškinti, kaip vertinama 2021 m. Centro atliktų tyrimų kokybė, jų atlikimo terminai, vesti mokymai, teiktos rekomendacijos.


Terminas „užsakovai“ perimtas iš kokybės standartų, kuriuose užsakovas, arba klientas, paprastai aiškinamas kaip organizacija ar asmuo, kurie gauna produktą (pvz., žr. LST EN ISO 9000:2015). Centro užsakovai – ikiteisminio tyrimo proceso subjektai, turintys įgaliojimus skirti objektų tyrimus ar ekspertizes, taip pat ne ikiteisminio tyrimo subjektai, paprastai fiziniai ir juridiniai asmenys, pateikiantys prašymus atlikti objektų tyrimą.


Taigi, jeigu 2020–2021 metais skyrėte Centrui atlikti tyrimą ar ekspertizę arba kreipėtės su prašymu atlikti tyrimą (adresais: Liepyno g. 11A, 08108 Vilnius arba Minsko pl. 45, 02121 Vilnius) ir norėtumėte pateikti savo nuomonę ir pasiūlymų, maloniai prašome sudalyvauti anoniminėje apklausoje. Šią apklausą sudaro 8 paprasti klausimai. Tiesioginė apklausos nuoroda: Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro užsakovų apklausa.