Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro užsakovų apklausa

Data

2020 12 10

Įvertinimas
1
IMG_8137.jpg

Pandemijos kontekste, nors ir susidūrėme su darbo organizavimo pokyčiais, atsakingai vykdėme savo funkcijas, kaip ir visos policijos įstaigos. Todėl net ir šiomis sąlygomis atliekame savo užsakovų apklausą ir siekiame išsiaiškinti, kaip vertinate mūsų veiklos rezultatus ir kokių turite pastabų, pageidavimų, gerinimo pasiūlymų, kad galėtume kuo labiau atitikti Jūsų poreikius.
Terminas „užsakovai“ į mūsų organizaciją ateina iš kokybės standartų, kuriuose užsakovas, arba klientas, paprastai aiškinamas kaip organizacija ar asmuo, kurie gauna produktą (pvz., žr. LST EN ISO 9000:2015). Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro užsakovai – ikiteisminio tyrimo proceso subjektai, turintys įgaliojimus skirti objektų tyrimus ar ekspertizes, taip pat ne ikiteisminio tyrimo subjektai, paprastai fiziniai ir juridiniai asmenys, pateikiantys prašymus atlikti objektų tyrimą.
Taigi, jeigu 2019–2020 metais skyrėte Centui atlikti tyrimą ar ekspertizę arba kreipėtės su prašymu atlikti tyrimą (adresais: Liepyno g. 11A, 08108 Vilnius arba Minsko pl. 45, 02121 Vilnius) ir norėtumėte išreikšti tiek teigiamą, tiek neigiamą nuomonę, maloniai prašome sudalyvauti apklausoje. Šią apklausą sudaro 5 nesudėtingi klausimai. Tiesioginė apklausos nuoroda čia. Anonimiškumą užtikriname.