Ieškomas ekonominių tyrimų specialistas (-ė)

Data

2020 06 08

Įvertinimas
1
iliustracija.jpg

Veikli, kompetentinga ir darni komanda yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos garantas. Jeigu esate pasiruošę iššūkiams, turite analitinių gebėjimų, gebate sklandžiai ir aiškiai dėstyti mintis, apibendrinti ir daryti išvadas, atlikę analizę, bei nustatyti atitiktį teisės aktų reikalavimams – galbūt Jūsų vieta Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Ekonominių tyrimų skyriuje?
Šiuo metu ieškome darbuotojų pagal darbo sutartį eiti Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Ekonominių tyrimų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas (pareiginės algos koeficientas 7,0).
Ekonominių tyrimų skyriuje yra atliekami visų rūšių ūkio subjektų ūkinės-finansinės veiklos tyrimai, konsultuojama, atliekamos dokumentų apžiūros ir dalyvaujama kituose ikiteisminio tyrimo veiksmuose.
Ekonominių tyrimų specialistui keliami reikalavimai:  
•    turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauras) ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą (profesinis bakalauras) ar jam prilygintą ekonomikos arba apskaitos ar audito krypties išsilavinimą;
•    mokėti dirbti kompiuteriu MS Office arba LibreOffice programiniu paketu;
•    gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
•    sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles;
•    atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
Pagrindinės šios pareigybės funkcijos:
•    teikti specialisto išvadas pagal policijos ir kitų ikiteisminio tyrimo įstaigų pareigūnų užduotis;
•    atlikti tiriamųjų objektų apžiūras;
•    teikti konsultacijas ir dalyvauti ikiteisminio tyrimo veiksmuose.

Kontaktinis asmuo Violeta Daukševičienė, tel. (8 5) 271 7819.
Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: violeta.daukseviciene@policija.lt.