Naudinga vaizdinė medžiaga įvykio vietos apžiūros ir tyrimo tema

Data

2018 12 06

Įvertinimas
0
20181205_154357.jpg

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras kartu su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu parengė 8 mokomuosius filmus, kurių bendra trukmė apie 100 minučių:

Avalynės ir ridos pėdsakai;

Daktiloskopija;

Biologiniai pėdsakai;

Fotografavimas;

Objektų džiovinimas;

Planai ir matavimai;

Stiklo paėmimas įvykio vietoje;

Šūvio pėdsakų dalelės (kapsulės medžiaga).

Filmai parengti siekiant kuo aiškiau ir vaizdžiau pateikti mokomąją medžiagą vykdant mokymų programas „Policijos pareigūnų mokymai atlikti nesudėtingus įvykio vietos apžiūros veiksmus“ ir „Nusikalstamos veikos pėdsakų įvykio vietos apžiūros metu paieška, fiksavimas, paėmimas“. Jų turinį sudaro įvykio vietos apžiūros specialistų įgūdžiams formuoti reikalinga informacija ir parodomi praktiniai veiksmai įvykio vietoje.

Rekomenduojame peržiūrėti šiuos filmus prieš atvykstant mokytis pagal minėtas programas. Jie gali būti įdomūs ir naudingi atnaujinant bei plečiant žinias ne tik įvykio vietą apžiūrintiems, bet ir kitiems įvykio vietoje dirbantiems pareigūnams.

Filmai peržiūrai yra pasiekiami vidiniame policijos kompiuterių tinkle diske Bendri dokumentai LPKTC kataloge specialiai sukurtuose kataloguose Mokymai Failų apsikeitimui Mokomieji filmai.

Beje, norime pasidalinti informacija, kad pagal minėtas programas 2018 m. apmokyta apie 2500 policijos pareigūnų.