Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre patirties semiasi kriminalistinių tyrimų institucijų atstovai iš Uzbekijos

Data

2018 03 30

Įvertinimas
0
1.jpg

Š. m. kovo 26–30 d. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre lankosi ir su kriminalistinių tyrimų ir ekspertizių atlikimo praktika ir kokybės sistema susipažįsta dešimt atstovų iš Uzbekijos įstaigų, atliekančių kriminalistinius tyrimus ir teismo ekspertizes. Taip vykdoma viena iš priemonių, numatytų Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikaltimų prevencijos biuro (UNODC) programos Centrinei Azijai 2015–2019 m. 4 komponente „Tyrimų ir tendencijų analizė“. Šio komponento konsultantė (ekspertė) yra Daiva Jakubauskienė, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro kokybės vadybos grupės patarėja.

 

Pagrindinis projekto tikslas  – padėti Uzbekijos kriminalistinių tyrimų įstaigoms stiprinti institucinius gebėjimus, siekiant tarptautinio laboratorijų akreditavimo pagal standarto ISO/IEC 17025 reikalavimus. Vykdant projektą teikiama analitinė parama, vertinamas Uzbekijos kriminalistinių tyrimų įstaigų pasiruošimas atitikti standarto ISO/IEC 17025 reikalavimams, instruktuojami Uzbekijos kriminalistinių tyrimų laboratorijų darbuotojai ir perduodama geroji praktika ir žinios.