Graži Valstybės dienos minėjimo tradicija

Data

2018 07 05

Įvertinimas
0
IMG_4116.jpg

Liepos 5 d. popietę paminėti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro (KTC) darbuotojai rinkosi visiems lankytojams svetingoje Kinologijos valdyboje, įsikūrusioje Vilniaus pakraštyje. Jau tradicija tapo Valstybės dieną minėti ne tik įteikiant apdovanojimus nusipelniusiems darbuotojams, bet ir pasibičiuliaujant su rečiau matomais kolegomis tarp medžių, sodintų įvairiausiomis progomis pačių valdybos darbuotojų, uoslę glostant grilio dūmams.

Bebendraujant buvo galima apžiūrėti naują policijos kinologų reikmėms įsigytą transportą (to mielai ėmėsi minėjime dalyvavę darbuotojų vaikai), pažaisti su kolegės Audronės augintiniu Amber, sudalyvauti išmaniausios komandos rungtyje (šį kartą užduotis buvo itin ekspertiška − teko identifikuoti penkiolikos valstybės pareigūnų parašus).

Šią popietę apdovanojimai ir paskatinimai Valstybės dienos proga buvo įteikti šiems KTC darbuotojams: Vilijui Bernotui, Gintautui Bivainiui, Arvydui Garlai, Romui Kivarui, Gediminui Kvedaravičiui, Genrikui Nedveckiui, Tomui Miliui, Audriui Petrėnui, Renatai Sakalauskaitei, Gintautui Šinkūnui.

Atrodo, kad šypsenos ir džiaugsmas bendrauti buvo vienas iš svarbiausių minėjimo momentų. Ir tai labai svarbu, nes valstybę sudarome mes: kokie mes, tokia ir valstybė. Sveikiname visus kolegas ir Lietuvos žmones su šia džiugia švente!