Darbas su naujais trasologinių tyrimų rinkiniais

Data

2018 11 16

Įvertinimas
0
IMG_1557.jpg

2018 m. lapkričio 16 d. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre buvo pristatomos darbo su naujais trasologinių tyrimų rinkiniais galimybės ir specifika. Šiais naujais centralizuotai įsigytais rinkiniais pagal Policijos įstaigos kriminalistinių tyrimų padalinio pareigūno aprūpinimo standartą, patvirtintą Lietuvos policijos generalinio komisaro 2018 m. vasario 26 d. įsakymu Nr. 5-V-195, yra aprūpinami visi šalies kriminalistinių tyrimų padalinių pareigūnai.

Į darbo su naujais trasologinių tyrimų rinkiniais pristatymą atvyko šalies apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų kriminalistinių tyrimų padalinių vadovai ir specialistai, taip pat Centro įvykio vietos tyrimo specialistai, o šiuos rinkinius ir jų galimybes pristatė Švedijos Karalystės policijos veteranas, įvykio vietos ir kitiems policijos atliekamiems tyrimams reikalingų priemonių ir įrangos gamintojas Kjell‘is Carlsson‘as. Renginio metu taip pat buvo pristatyta ir kitos, įvykio vietai tirti naudingos įrangos.

Už nuotraukas, kuriose įamžintos naujų trasologinių tyrimų rinkinių pristatymo akimirkos, labai dėkojame Eugenijui Onaičiui.